Poznaj lepiej NORGIPS - swojego zaufanego dostawcę Systemów Suchej Zabudowy

Od 1993 roku jesteśmy przy Tobie – zawsze wtedy kiedy potrzebujesz sprawdzonych, prostych i skutecznych rozwiązań.

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1993 roku.

Sprzedajemy w ponad 14 krajach na świecie.

Wszystkie nasze produkty posiadają stosowne certyfikaty.

Wyprodukowaliśmy ponad 1 miliard m² płyt gipsowych.

O firmie

Jesteśmy międzynarodową firmą wywodzącą się z Norwegii, obecną w 14 krajach europejskich. Od 1993 roku systematycznie rozwijamy sprzedaż naszych produktów w Polsce oraz pozostałych krajach w Europie. Nasi eksperci aktywnie wspierają dystrybutorów i wykonawców na całym kontynencie.

Jesteśmy jednym z liderów wśród producentów kompletnych systemów ścian działowych, sufitów podwieszanych, okładzin ściennych i sufitowych, zabudowy poddaszy oraz suchych jastrychów. Norgips to niemal synonim płyt gipsowo-kartonowych w Polsce.

Dzięki naszej obecności na polskim rynku od blisko 30 lat oferujemy sprawdzone produkty najwyżej jakości, które są bezpieczne, przyjazne w użytkowaniu oraz łatwe w montażu. Wszystkie nasze produkty przechodzą testy laboratoryjne i posiadają deklaracje właściwości użytkowych oraz pozostałe wymagane dokumenty, które pozwalają na ich zastosowanie w budownictwie mieszkalnym oraz użyteczności publicznej.

Niezależnie od charakteru prac czy są to remonty mieszkań, domów, czy też nowe inwestycje mieszkaniowe w Polsce lub za granicą:

OSZCZĘDZAMY CZAS I KOSZTY oferując WYKONAWCOM dostęp do wiedzy, sprawdzonych produktów i rozwiązań, które zapewniają wykonanie pracy w 100% efektywnie.

WSPIERAMY FACHOWCÓW, by budowane i remontowane przez nich obiekty SPEŁNIAŁY WYMAGANIA w zakresie OGNIOCHRONNOŚCI, KOMFORTU TERMICZNEGO, SOLIDNOŚCI, tworzyły miejsca PRZYJAZNE, CICHE i BEZPIECZNE na długie lata.

Misja i wizja

Naszą wizją jest bycie dostawcą produktów do suchej zabudowy, po które klienci-fachowcy z Polski i innych krajów Europy będą wracać. Marka Norgips będzie najchętniej wybieraną w obszarze materiałów do suchej zabudowy, pomagając wykonawcom i majsterkowiczom wykonywać ich prace, oferując wsparcie tam, gdzie jest ono potrzebne. Nasza misja opiera się na następujących elementach:

  • Ułatwiamy fachowcom wykonywanie remontów i realizację budów dostarczając solidne i łatwe w użyciu produkty, akcesoria oraz rozwiązania, które usprawniają pracę, oszczędzają czas i środki
  • Pomagamy i dzielimy się fachową wiedzą, aby każdy mógł uprościć i wykonywać sprawniej  suchą zabudowę, osiągając przy tym pożądany efekt.

Wspieramy naszych partnerów handlowych i wykonawców w rozwoju – dostarczamy odpowiednie rozwiązania i doradzamy, tak aby ich praca była bardziej doceniana i łatwiejsza.

Misja i wizja
Norgips to

NORGIPS to:

  • Sprawdzone produkty wykorzystywane przez polskich fachowców od niemal 30 lat
  • Kompletne systemy i rozwiązania do wykonania suchej zabudowy
  • Niezawodna logistyka
  • Dostęp do niezbędnej wiedzy (materiały techniczne, instruktaże i testy video, porady)
  • Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie
  • Produkty z wymaganą dokumentacją w tym certyfikatami i deklaracjami właściwości użytkowych
  • Tworzenie i doskonalenie innowacyjnych rozwiązań w ramach prowadzonych testów laboratoryjnych
  • Wsparcie dla partnerów handlowych i wykonawców wszędzie tam gdzie i kiedy jest potrzebne
Teczka dokumentów
Pobierz ZIP Pobierz ZIP
Pobierz PDF Pobierz PDF
Wyślij na @ Wyślij na @
 Wyczyść teczkę
Zamknij
do góry