Aktualności

Zapoznaj się z aktualnymi wydarzeniami oraz nowościami w ofercie Norgips

Szkolenia NORGIPS w szkołach budowlanych
15.03.2023

W dniach 6 i 7 marca 2023 mieliśmy okazję przeprowadzić szkolenia z oferty produktowej oraz rozwiązań NORGIPS dla młodzieży ze szkół technicznych w Górze oraz w Lesznie.

Więcej
NORGIPS na targach Budma w Poznaniu
13.02.2023

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu to jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej. W tym roku odbyły się w dniach 31.01 – 3.02. Na imprezie nie mogło zabraknąć marki NORGIPS! Dzięki zaproszeniu na targi przez Gru…

Więcej
Szkolenie w Bricoman Biała Podlaska
10.11.2022

Szkolenie dla klientów VIP i pracowników Bricoman Biała Podlaska odbyło się 27 października 2022 r. Głównym jego tematem były gotowe masy szpachlowe.

Więcej
Akademia Grupy Prace Wykończeniowe w Poznaniu
19.09.2022

W dniach 7-9 września 2022 NORGIPS wziął udział w Akademii Grupy Prace Wykończeniowe. Wydarzenie odbyło się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na naszym stoisku mieliśmy okazję zaprezentować produkty i rozwiązania NORGIPS. Wykonawcy, po…

Więcej
NORGIPS Strong Filler – nowość w naszej ofercie
01.09.2022

Norgips Strong Filler to wyjątkowo wytrzymały gips do spoinowania płyt g-k. Charakteryzuje się małym skurczem i wysoką odpornością na pęknięcia. Łatwo się nakłada. Jest odpowiedni do stosowania w poziomach szpachlowania od Q1 do Q4.

Więcej
Poznajcie N–Team, czyli Program Ambasadorski Norgips
20.06.2022

N-Team to program ambasadorski Norgips, do którego zaprosiliśmy wykonawców specjalizujących się w suchej zabudowie. To ludzie, którzy chętnie dzielą się wiedzą i wciąż szukają najlepszych rozwiązań w swoim fachu.

Więcej
Barometr branży budowlanej NORGIPS 2022
01.06.2022

To jedno z pierwszych takich badań w Polsce.

Sprawdź jak wykonawcy oceniają swoją branżę. Dowiedz się z jakimi problemami zmagają się wykonawcy, co jest dla nich najważniejsze w codziennej pracy.

Więcej
Szkółka GPW w Bricoman Gdańsk
19.05.2022

14 maja mieliśmy przyjemność wziąć udział w kolejnej szkółce zorganizowanej przez Grupę Prace Wykończeniowe, która odbyła się na terenie hurtowni Bricoman w Gdańsku. Norgips zaprezentował swoje produkty – m.in. gotowe masy szpachlowe Start & Fin…

Więcej
TECZKA DOKUMENTÓW – nowość na stronie norgips.pl
12.05.2022

Teczka dokumentów to miejsce, w którym możesz przechowywać wybrane pliki do pobrania oraz kalkulacje zużycia materiałów.

Kliknij "DO TECZKI" na dowolnym dokumencie lub kalkulacji na naszej stronie www.norgips.pl, a pojawią się one od razu w TECZCE D…

Więcej
Szkółka GPW w Kielcach
26.04.2022

Sezon Szkółek GPW 2022 ogłaszamy za otwarty!

Szkółki organizowane przez Grupę Prace Wykończeniowe są okazją do bezpośredniego spotkania wykonawców, producentów, firm i osób związanych z tematyką wykańczania wnętrz.

Więcej
Masa Start & Finish dostępna w marketach Castorama i hurtow…
22.04.2022

Z ogromną przyjemnością informujemy, że gotowa masa szpachlowa Norgips Start & Finish jest teraz także dostępna w marketach Castorama i hurtwoniach Bricoman.

Masa jest dwufunkcyjna, co oznacza, że można ją wykorzystywać zarówno w szpachlowaniu k…

Więcej
Szkolenie dla wykonawców
22.03.2022

W marcu 2022 we współpracy z jednym z naszych dystrybutorów przeprowadziliśmy szkolenie na temat suchej zabudowy. Poprowadził je Doradca Techniczny Norgips. Zaproszeni wykonawcy mogli zapoznać się z całą ofertą produktów i rozwiązań polecanych przez…

Więcej
Dni VIP-a w Bricoman
27.10.2021

We wrześniu w Bricoman odbywały się dni VIP-a. Była to możliwość dla firm współpracujących z tą siecią spotkania się z kupującymi i przedstawienia swojej oferty i nowości. My również tam byliśmy!

Więcej
Szkółka GPW Lędziny k. Opola
07.08.2021

W sierpniu mieliśmy przyjemność ponownie uczestniczyć w spotkaniu organizowanym przez Grupę Prace Wykończeniowe. Tym razem odbyło się ono niedaleko naszego biura w Opolu – na terenie hurtowni budowlanej Protect Building w Lędzinach.

Więcej
Szkółka GPW w Lublinie
19.06.2021

Grupa Prace Wykończeniowe zrzesza wykonawców, firmy, producentów oraz osoby zainteresowane oraz pracujące na co dzień przy remontach, budowach i wykończeniu wnętrz. W każdym sezonie letnim organizuje liczne spotkania firm dostarczających materiały b…

Więcej
Teczka dokumentów
Teczka dokumentów
close

W teczce dokumentów można umieścić wybrane pliki do pobrania oraz kalkulacje zużycia materiałów z naszej strony www.

Kliknij "Do teczki" na dowolnym dokumencie lub kalkulacji.

Dzięki teczce dokumentów łatwo przygotujesz dokumentację dla swojej inwestycji zawierającą:

  • dokumentację techniczną produktów i rozwiązań
  • kalkulacje zużycia materiałów
  • podsumowującą listę produktów
  • kartę tytułową z metryczką inwestycji
Pobierz ZIP Pobierz ZIP
Pobierz PDF Pobierz PDF
Wyślij na @ Wyślij na @
 Wyczyść teczkę
Zamknij
do góry