Szkółka GPW w Lublinie
aktualności

Szkółka GPW w Lublinie

Grupa Prace Wykończeniowe zrzesza wykonawców, firmy, producentów oraz osoby zainteresowane oraz pracujące na co dzień przy remontach, budowach i wykończeniu wnętrz. W każdym sezonie letnim organizuje liczne spotkania firm dostarczających materiały budowlane i usługi z wykonawcami i firmami remontowymi. Są to cykliczne spotkania, które odbywają się w różnych miejscach w Polsce.

Norgips został zaproszony do udziału w tych wydarzeniach jako wystawca. 19 czerwca 2021 roku odwiedziliśmy Lublin i mieliśmy okazję zaprezentować swoją ofertę produktową. Mimo upalnej pogody pojawiło się wiele zainteresowanych osób. Wykonawcy odwiedzający nasze stoisko dowiedzieli się wiele o gotowych masach szpachlowych Norgips Start & Finish i Norgips Extra Finish. Była okazja, aby zasięgnąć porady technicznej i lepiej poznać firmę. Dodatkowo każdy zainteresowany otrzymał próbkę naszych gotowych mas szpachlowych, gadżety firmowe i chłodny napój.

Bardzo dziękujemy GPW za zaproszenie i świetną organizację wydarzenia. Takie spotkania z osobami korzystającymi na co dzień z naszych produktów są dla nas cenne i wnoszą dużo do rozwoju firmy!

Teczka dokumentów
Teczka dokumentów
close

W teczce dokumentów można umieścić wybrane pliki do pobrania oraz kalkulacje zużycia materiałów z naszej strony www.

Kliknij "Do teczki" na dowolnym dokumencie lub kalkulacji.

Dzięki teczce dokumentów łatwo przygotujesz dokumentację dla swojej inwestycji zawierającą:

  • dokumentację techniczną produktów i rozwiązań
  • kalkulacje zużycia materiałów
  • podsumowującą listę produktów
  • kartę tytułową z metryczką inwestycji
Pobierz ZIP Pobierz ZIP
Pobierz PDF Pobierz PDF
Wyślij na @ Wyślij na @
 Wyczyść teczkę
Zamknij
do góry