Nakładka NORGIPS na program Revit została stworzona w celu ułatwienia projektowania w systemach suchej zabudowy tj. ściany działowe, sufity powieszane, zabudowy poddaszy i inne z wykorzystaniem płyt gipsowo-kartonowych NORGIPS. Nakładka umożliwia pracę w Revit 2016, 2017, 2018, 2019 oraz 2020.

Podstawowe funkcje nakładki

Selektor systemów NORGIPS w Revit

Proste wyszukiwanie potrzebnych systemów z bazy ponad 500 pozycji. Wyszukiwanie możliwe jest po parametrach technicznych jak i po elementach składowych systemu.

Wybór poziomu szczegółowości LOD200 lub LOD300/400

Nakładka daje możliwość projektowania w dokładności LOD 350/400 oraz LOD200. LOD200 jest ukłonem w stronę projektujących budynki dla zamówień publicznych. W każdej chwili możemy z projektu usunąć dane dotyczące producenta i wykorzystać prawidłowo zaprojektowane systemy suchej zabudowy NORGIPS.

OpenBIM – import/eksport IFC

Kolejna funkcjonalnością jest możliwość wyeksportowania systemów w formacie IFC i przekazania informacji dla wszystkich programów obsługujących ten format.

Zestawienia materiałów

Automatyczne generowanie zestawień materiałowych firmy NORGIPS.

Wersje językowe

Nakładka została stworzona w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Przez rozpoczęciem pracy należy wybrać odpowiedni język.

Pobierz plik instalacyjny nakładki – wtyczka do Revit oraz instrukcje instalacji/deinstalacji

Do pobrania

Więcej informacji
DO POBRANIA Więcej
KONTAKT Więcej
SELEKTOR SYSTEMÓW NORGIPS Więcej