Poznajcie N–Team, czyli Program Ambasadorski Norgips
aktualności

Poznajcie N–Team, czyli Program Ambasadorski Norgips

N-Team to program ambasadorski Norgips, do którego zaprosiliśmy wykonawców specjalizujących się w suchej zabudowie. To ludzie, którzy chętnie dzielą się wiedzą i wciąż szukają najlepszych rozwiązań w swoim fachu.

Ambasadorzy razem z Norgipsem pomagają, podpowiadają i ułatwiają pracę. Filmy i zdjęcia z wykonywanych przez nich zadań to zarazem gotowy instruktaż jak pracować lepiej, szybciej i łatwiej.


Kim są Ambasadorzy Norgips?

Do rekrutacji zaprosiliśmy fachowców, którzy na co dzień pracują z suchą zabudową  – członków większych ekip remontowo-budowlanych, osoby pracujące na własny rachunek, ale też wszystkich tych, którzy pracują na zlecenie lub wykonują prace remontowo-budowlane na użytek własny, rodziny, czy znajomych. Mieszkańców dużych miast i małych miejscowości.

To ludzie zaangażowani w swoją pracę, pomocni i wspierający. Chętnie dzielą się swoją wiedzą w filmach i na zdjęciach. Poszukujący najlepszych rozwiązań. Korzystają z produktów Norgips, które testują i pokazują jak z nimi pracować.


Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ambasadorów?

Fachowcy, którzy zgłosili się do naszego programu mieli do wykonania zadanie rekrutacyjne, które polegało na sprawdzeniu umiejętności technicznych. Zebrana grupa, która weszła do akcji, wykonuje przygotowane przez nas zadania i otrzymuje nagrody oraz wsparcie Norgips na każdym etapie współpracy. Zadania zostały podzielone pod kątem ich tematyki. Od lekkich, aby lepiej poznać naszych wykonawców do zadań technicznych, w których uczestnicy pokazują jak pracują. W ostatnim etapie Akcji Ambasadorskiej wyłonimy trzech najbardziej zaangażowanych wykonawców.

 

Sprawdź nasz profil na Facebooku Norgips Polska | Facebook

Teczka dokumentów
Teczka dokumentów
close

W teczce dokumentów można umieścić wybrane pliki do pobrania oraz kalkulacje zużycia materiałów z naszej strony www.

Kliknij "Do teczki" na dowolnym dokumencie lub kalkulacji.

Dzięki teczce dokumentów łatwo przygotujesz dokumentację dla swojej inwestycji zawierającą:

  • dokumentację techniczną produktów i rozwiązań
  • kalkulacje zużycia materiałów
  • podsumowującą listę produktów
  • kartę tytułową z metryczką inwestycji
Pobierz ZIP Pobierz ZIP
Pobierz PDF Pobierz PDF
Wyślij na @ Wyślij na @
 Wyczyść teczkę
Zamknij
do góry