Poznajcie N–Team, czyli Program Ambasadorski Norgips
aktualności

Poznajcie N–Team, czyli Program Ambasadorski Norgips

N-Team to program ambasadorski Norgips, do którego zaprosiliśmy wykonawców specjalizujących się w suchej zabudowie. To ludzie, którzy chętnie dzielą się wiedzą i wciąż szukają najlepszych rozwiązań w swoim fachu.

Ambasadorzy razem z Norgipsem pomagają, podpowiadają i ułatwiają pracę. Filmy i zdjęcia z wykonywanych przez nich zadań to zarazem gotowy instruktaż jak pracować lepiej, szybciej i łatwiej.


Kim są Ambasadorzy Norgips?

Do rekrutacji zaprosiliśmy fachowców, którzy na co dzień pracują z suchą zabudową  – członków większych ekip remontowo-budowlanych, osoby pracujące na własny rachunek, ale też wszystkich tych, którzy pracują na zlecenie lub wykonują prace remontowo-budowlane na użytek własny, rodziny, czy znajomych. Mieszkańców dużych miast i małych miejscowości.

To ludzie zaangażowani w swoją pracę, pomocni i wspierający. Chętnie dzielą się swoją wiedzą w filmach i na zdjęciach. Poszukujący najlepszych rozwiązań. Korzystają z produktów Norgips, które testują i pokazują jak z nimi pracować.


Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ambasadorów?

Fachowcy, którzy zgłosili się do naszego programu mieli do wykonania zadanie rekrutacyjne, które polegało na sprawdzeniu umiejętności technicznych. Zebrana grupa, która weszła do akcji, wykonywała przygotowane przez nas zadania i otrzymywała nagrody oraz wsparcie Norgips na każdym etapie współpracy. Zadania zostały podzielone pod kątem ich tematyki. Od lekkich, aby lepiej poznać naszych wykonawców, do zadań technicznych, w których uczestnicy pokazywali jak pracują.

 

Poznajcie sylwetki naszych Ambasadorów

Michał Skrzypczak

Michał Skrzypczak - pełen pomysłów, precyzyjny ekspert od suchej zabudowy. Specjalizuje się w zabudowie poddaszy, chętnie tworzy sufity wymagające zaangażowania i kreatywności. Realizuje zlecenia związane ze szpachlowaniem i malowaniem natryskowym. Wspiera inwestorów wiedzą i doświadczeniem zdobytymi w długoletniej pracy oraz podczas licznych szkoleń. Z pasją tworzy przestrzenie, które są spełnieniem marzeń wielu ludzi. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną, dokształca się i prowadzi swoje konta firmowe w mediach społecznościowych.

Adrian Grzesiak

Szymon Stachura – ambitny przedsiębiorca działający na terenie Poznania i okolic. Specjalizuje się w pracach związanych z suchą zabudową, instalacjami elektrycznymi i hydraulicznymi, płytkarstwem, szpachlowaniem oraz malowaniem metodami hydrodynamicznymi. Uwielbia wyzwania i przełamywanie schematów, dlatego nierzadko wybiera projekty Premium, a przy tym dba o wysoką jakość wykonywanych usług. Na co dzień spełnia się jako ojciec i mąż. Po pracy interesuje się motoryzacją, muzyką oraz tańcem, a spontaniczne podróże pozwalają mu uwolnić umysł i naładować baterie.

Adrian Grzesiak

Adrian Grzesiak – fachowiec z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, który od 12 lat prowadzi własną firmę z usługami remontowo-wykończeniowymi. Najczęściej wykonuje adaptacje poddaszy, gładzi, maluje płytki czy też realizuje zlecenia związane z ogrodzeniem systemowym oraz elewacją. Po pracy lubi spędzać czas z rodziną i psem oraz chodzić w góry.

Radosław Korcz

Radosław Korcz – z zawodu budowlaniec oraz inżynier logistyki i transportu. Prowadzi własną działalność z zakresu kompleksowego wykańczania wnętrz i aranżacji, a także sprzedaży pokryć dachowych. Po pracy remontuje 200-letnią kamienicę, majsterkuje z synem, chodzi po górach albo prowadzi domowy browar, w którym tworzy piwo według własnych receptur.

Jacek Kondraszuk

Jacek Kondraszuk – przedsiębiorca i fachowiec budowlany przede wszystkim realizujący prace remontowo-wykończeniowe na poddaszach. Zajmuje się ich docieplaniem i zabudową, suchą zabudową płytami gipsowo - kartonowymi, szpachlowaniem i malowaniem.

Radosław Firlit

Radosław Firlit – fachowiec budowlany realizujący kompleksowe remonty wnętrz oraz wykończenia mieszkań deweloperskich pod klucz. Dodatkowo pomaga klientom zadbać o to, aby zakupione lokum w pełni odpowiadało ich oczekiwaniom. Po pracy albo kształci się z branżowych nowinek i podnosi swoje kwalifikacje zawodowe albo spędza czas z rodziną.

Piotr Skiba

Piotr Skiba – fachowiec i przedsiębiorca prowadzący firmę zajmującą się kompleksowym wykończeniem wnętrz i remontami. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży, które zdobywał zarówno w Polsce jak i za granicą. Głównie zajmuje się obszarami, w których potrzebna jest sucha zabudowa: poddasza, ściany działowe i nietypowe zabudowy. Po pracy lubi się kształcić i szkolić z nowinek branżowych, jak również obejrzeć film, zagrać w grę oraz pobawić się z dziećmi.

Hubert Małek

Hubert Małek – fachowiec zajmujący się pracami remontowo-wykończeniowymi. Posiada prawie 20-letnie doświadczenie w branży. Specjalizuje się w malowaniu natryskowym i hydrodynamicznym. Razem ze swoją ekipą zajmuje się też glazurowaniem i innymi pracami związanymi z suchą zabudową, także w kontekście przygotowania pomieszczenia pod kątem akustycznym. Lubi działać w Internecie i tworzyć treści dla marek, z którymi współpracuje. Poza tym w wolnym czasie uprawia rośliny metodami naturalnymi, jeździ na rowerze oraz gra na gitarze.

Szymon Sobczak

Szymon Sobczak – fachowiec i przedsiębiorca z branży remontowo-budowlanej. Od 10 lat prowadzi firmę realizującą zlecenia wewnątrz budynków oraz elewacjami. Z zawodu jest malarzem i tapeciarzem, a teraz chętnie kształci młodych i uczy fachu. Praca jest dla niego pasją, a dokładność i staranność wykonywanych prac to jego wizytówka.

Grzegorz Andrejuk

Grzegorz Andrejuk – fachowiec i przedsiębiorca, który prowadzi firmę budowlaną specjalizującą się w usługach wykończeniowo-remontowych. Na co dzień zajmuje się montażem sufitów podwieszanych i ścian działowych z płyt gipsowo - kartonowych. Poza tym zajmuje się też szpachlowaniem, malowaniem i glazurowaniem. Po pracy czas spędza z rodziną na długich spacerach albo jeżdżąc na rowerze. Lubi też przeczytać dobry kryminał.

Norbert Kuta

Norbert Kuta – fachowiec i przedsiębiorca z branży remontowo-budowlanej. Od ponad 4 lat prowadzi firmę realizującą zlecenia głównie na terenie Katowic i okolic. Od ponad roku głównie zajmuje się nakładaniem gładzi metodą natryskową i malowaniem. Realizuje też zabudowy płytami gipsowo - kartonowymi i inne prace remontowo-wykończeniowe.

Mariusz Kujawa

Mariusz Kujawa – fachowiec z branży remontowo-budowlanej z ponad 20-letnim doświadczeniem. Remontuje i adaptuje stare przestrzenie, wykańcza wnętrza. Po pracy jest przede wszystkim mężem, tatą dwójki dzieci i przyjacielem.

Spotkanie Ambasadorów N-Team w Poznaniu

Podczas Akademii Grupy Prace Wykończeniowe, która odbywała się w Poznaniu w dniach 7-9.09.2022 roku, mieliśmy okazję spotkać się z częścią Ambasadorów marki NORGIPS.

Była to nie tylko możliwość rozmowy i wymiany doświadczeń, ale również pogratulowania ukończonego całego programu. Bardzo ważnym elementem spotkania było wręczenie Ambasadorom certyfikatów i statuetek, a także upominków.

Sprawdź nasz profil na Facebooku Norgips Polska | Facebook

Radosław Korcz - Wyobraź sobie, że pracowałeś nad czymś bardzo długo, jesteś zadowolony z efektów.
Adrian Grzesiak - Nakręć krótki filmik z najciekawszymi ujęciami z Twojego typowego dnia w pracy 1/4
Hubert Małek - Przedstaw się i powiedz nam to, co chciałbyś, aby inni dowiedzieli się o Tobie.
Piotr Skiba - Przedstaw się i powiedz nam to, co chciałbyś, aby inni dowiedzieli się o Tobie.
Grzegorz Andrejuk - Pokaż jak pracujesz na produktach NORGIPS, które już znasz i stosujesz
Norbert Kuta - Przetestuj produkty NORGIPS, które dostaniesz od nas: pokaż, jak je wykorzystujesz.
Szymon Sobczak - Nakręć krótki filmik z najciekawszymi ujęciami z Twojego typowego dnia w pracy 2/3
Adrian Grzesiak - Nakręć krótki filmik z najciekawszymi ujęciami z Twojego typowego dnia w pracy 4/4
Hubert Małek - Nakręć krótki filmik z najciekawszymi ujęciami z Twojego typowego dnia w pracy.
Radosław Korcz - Nakręć krótki filmik z najciekawszymi ujęciami z Twojego typowego dnia w pracy.
Grzegorz Andrejuk - Pokaż nam jak wykonujesz następujące prace: np. przygotowanie i cięcie płyty gk...
Norbert Kuta - Pokaż jak pracujesz na produktach NORGIPS, które już znasz i stosujesz
Szymon Sobczak - Nakręć krótki filmik z najciekawszymi ujęciami z Twojego typowego dnia w pracy 1/3
Hubert Małek - Wyobraź sobie, że pracowałeś nad czymś bardzo długo, jesteś zadowolony z efektów.
Adrian Grzesiak - Nakręć krótki filmik z najciekawszymi ujęciami z Twojego typowego dnia w pracy 3/4
Radosław Korcz - Przetestuj produkty NORGIPS, które dostaniesz od nas: pokaż, jak je wykorzystujesz.
Norbert Kuta - Pokaż nam jak wykonujesz następujące prace: np. przygotowanie i cięcie płyty gk...
Szymon Sobczak - Nakręć krótki filmik z najciekawszymi ujęciami z Twojego typowego dnia w pracy 3/3
Hubert Małek - Pokaż jak pracujesz na produktach NORGIPS, które już znasz i stosujesz.
Radosław Korcz - Pokaż jak pracujesz na produktach NORGIPS, które już znasz i stosujesz
Adrian Grzesiak - Nakręć krótki filmik z najciekawszymi ujęciami z Twojego typowego dnia w pracy 2/4
Hubert Małek - Twoje „pomysły na”: pokaż swoje 3 patenty, które wykorzystujesz w pracy codziennej.
Szymon Sobczak - Pokaż jak pracujesz na produktach NORGIPS, które już znasz i stosujesz 1/3
Radosław Korcz - Twoje „pomysły na”: pokaż swoje 3 patenty, które wykorzystujesz w pracy codziennej.
Norbert Kuta - Przygotuj opinię na temat produktu z oferty marki NORGIPS, który otrzymasz od nas.
Hubert Małek - Przetestuj produkty NORGIPS, które dostaniesz od nas: pokaż, jak je wykorzystujesz.
Szymon Sobczak - Pokaż jak pracujesz na produktach NORGIPS, które już znasz i stosujesz 2/3
Radosław Korcz - Pokaż nam jak wykonujesz następujące prace: np. przygotowanie i cięcie płyty gk...
Przygotuj opinię na temat produktu z oferty marki Norgips, który otrzymasz od nas. Napisz jak pracowało Ci się z tym produktem, co Ci się podobało w nim, co przeszkadzało. Czy chciałbyś użyć go ponownie, w jakich sytuacjach, gdzie widziałbyś zastosowanie
Szymon Sobczak - Pokaż jak pracujesz na produktach NORGIPS, które już znasz i stosujesz 3/3
Hubert Małek - Pokaż nam jak wykonujesz następujące prace: np. przygotowanie i cięcie płyty gk...
Radosław Korcz - Przygotuj opinię na temat produktu z oferty marki NORGIPS, który otrzymasz od nas. Napisz jak pracowało Ci się z tym produktem, co Ci się podobało w nim, co przeszkadzało. Czy chciałbyś użyć go ponownie, w jakich sytuacjach, gdzie widział
Szymon Sobczak - Przygotuj opinię na temat produktu z oferty marki NORGIPS, który otrzymasz 1/2
Szymon Sobczak - Przygotuj opinię na temat produktu z oferty marki NORGIPS, który otrzymasz 2/2
Teczka dokumentów
Teczka dokumentów
close

W teczce dokumentów można umieścić wybrane pliki do pobrania oraz kalkulacje zużycia materiałów z naszej strony www.

Kliknij "Do teczki" na dowolnym dokumencie lub kalkulacji.

Dzięki teczce dokumentów łatwo przygotujesz dokumentację dla swojej inwestycji zawierającą:

  • dokumentację techniczną produktów i rozwiązań
  • kalkulacje zużycia materiałów
  • podsumowującą listę produktów
  • kartę tytułową z metryczką inwestycji
Pobierz ZIP Pobierz ZIP
Pobierz PDF Pobierz PDF
Wyślij na @ Wyślij na @
 Wyczyść teczkę
Zamknij
do góry