Publikacja dla profesjonalistów

Broszura wydana przez Polskie Stowarzyszenie Gipsu.
Zarejestruj się i pobierz bezpłatnie w wersji elektronicznej (pdf).

pobierz

Sięgnij po kompletny i najbardziej aktualny przewodnik

Uzyskasz wszystkie kluczowe informacje dotyczące oceny jakości prac wykonanych w technologii suchej zabudowy. To najnowsze, już czwarte wydanie publikacji. Wyznacza standard branżowy uzgodniony przez ekspertów Polskiego Stowarzyszenia Gipsu.

Specjalistyczna wiedza dotycząca wykonawstwa i odbiorów

Główna część broszury dotyczy parametrów technicznych istotnych przy odbiorach poszczególnych prac wykonywanych w SSZ – od prac zanikających, przez montażowe, po szpachlowanie końcowe. Znajdziesz tu też podstawowe informacje na temat technologii suchej zabudowy, w tym materiałów i narzędzi.

Otrzymuj informacje o rozwiązaniach i promocjach, spotkaniach i szkoleniach

Prosimy o podanie swoich danych do bazy danych WYKONAWCÓW NORGIPS. Dane zbieramy po to, by informować Wykonawców suchej zabudowy o produktach i rozwiązaniach NORGIPS, spotkaniach, szkoleniach oraz promocjach. Poniższe dane nie będą przekazywane innym firmom oraz podmiotom.

Wypełnij pole imię
Wypełnij pole nazwisko
Wypełnij pole email
Wypełnij pole miasto
Wypełnij pole jestem*

*pola obligatoryjne

Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, poprzez przesłanie wiadomości na adres mailowy norgips@norgips.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Norgips Sp. z o.o. z siedzibą 02-634 Warszawa, ul. Racławicka 93.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z art. 6 punkt 1 lit.f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady /UE/ 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE w celu wysyłania informacji o produktach, spotkaniach, szkoleniach i promocjach Norgips. Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat. Przysługuje Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Podanie przez Pana danych osobowych jest dobrowolne. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie podlegają automatycznemu przetwarzaniu w tym profilowaniu. Więcej informacji może Pan uzyskać drogą elektroniczną norgips@norgips.pl

Norgips Sp. z o.o.

ul. Racławicka 93

02-634 Warszawa

tel. +48 22 36 96 330

faks +48 22 36 96 302

Biuro handlowe w Opolu

ul. Norweska 1

45-920 Opole

tel. +48 22 36 96 300

faks +48 22 36 96 391